Штабелер або навантажувач — що вибрати для свого складу?
Незалежно від галузі діяльності бізнес постійно потребує підвищення ефективності. Це питання може бути вирішено за рахунок навантажувальної техніки, яка відповідає задачам і потребам підприємства. Особливо це актуально для торгівлі, дистрибуції, логістики та складів. Правильно підібране обладнання — це інвестиція в оптимізацію процесів і, як наслідок, в розвиток бізнесу. Тому важливо зробити правильний вибір серед численних пропозицій на ринку.
Тойота вже понад 10 років займає провідні позиції серед виробників складської техніки. Обладнання японського концерну відрізняється надійністю, тому назва компанії вже давно стала синонімом якості. Електровізки, вилкові навантажувачі та іншу складську техніку від Тойота можна придбати у офіційного дилера в Україні Форстор. А як серед великого асортименту обрати необхідне обладнання саме для ваших потреб, далі у статті.
Типи навантажувачів та їх особливості:
Для того, щоб обрати навантажувач, потрібно визначитися, які завдання і в яких умовах він виконуватиме. За типом двигуна виокремлюють такі види навантажувачів:
- Дизельні — необхідні для інтенсивних робіт під відкритим небом. Цей тип навантажувачів відрізняється невибагливістю: здатен працювати при мінусових температурах на будь-яких поверхнях (глина, щебінь, засніжені майданчики тощо). Вантажопідйомність дизельних навантажувачів складає від 3 до 8 тонн, залежно від моделі.
- Газ-бензинові — універсальний варіант у всіх відношеннях. Підійде як для робіт у приміщенні з гарною вентиляцією, так і зовні. Також є можливість під час експлуатації швидко переводити двигун з одного виду палива на інший за допомогою одного перемикача. Стосовно гучності, такі навантажувачі працюють тихіше за дизельні. Максимальна вантажопідйомність складає 3,5 тонни.
- Електронавантажувачі — компактні та безпечні, застосовуються для робіт у приміщеннях та на складах. При необхідності укомплектовується літій-іонним акумулятором, для прискорення часу зарядки та підвищення продуктивності. Максимальна вага для роботи електронавантажувачів — 2,5 тонни.
Види складських штабелерів
На складах з висотними системами зберігання застосовують електроштабелери різних типів, залежно від потреб:
- Повідкові — переміщуються на електричному двигуні за допомогою оператора, який задає напрямок руху. Створені для виконання робіт у приміщеннях, користуються попитом на фармацевтичних та продуктових складах. Підіймають такі штабелери вантажі до 1,5 тонни на висоту до 5,4 метра.
- Висотні (річтраки) — штабелери призначені для складів, на яких висота стелажних систем перевищує 6 метрів. Працюють з вагою до 2,5 тонни, максимальна висота підйому складає 11,6 метрів. До переваг такого типу обладнання варто віднести швидкість руху. Вона може досягати 20 км/год, завдяки чому підвищує ефективність робіт на складах.
- Вузькопрохідні — необхідні при виконанні робіт в умовах обмеженого простору. Для експлуатації цих штабелерів достатня відстань між стелажами має складати 1,5-1,6 метра. При цьому умови роботи для оператора такого обладнання залишаються максимально комфортними. Максимальна висота підйому вантажів — 14,8 м.
Компанія Форстор пропонує не тільки електричні штабелери та вилкові навантажувачі, а ще і якісний сервіс. Ми надаємо офіційну гарантію і фіксовані ціни в гривні, незалежно від зміни курсу. Для мешканців столиці пропонуємо обслуговування в сервісному центрі Тойота, для інших міст — надсилаємо мобільну сервісну бригаду.