“0станнє попередження: Путін зупини негайно військову агресію”, – посольство США виступило з важливою заявою

0

У заяві посольства США в Україні висловлюється стурбованість обстрілами цивільних об’єктів на Донбасі, зокрема, в Луганській області, де в результаті обстрілу постраждала лікарня в селищі Попасна.

“Стурбовані повідомленнями про пошкодження найважливішою цивільної інфраструктури на сході України, особливо водних систем і лікарень. Вимагаємо припинення російської агресії в Україні, яка загрожує громадянському населенню, життєво необхідним системам і інфраструктурі”, – йдеться в заяві посольства в twitter.

Ця заява не просто “вираз глибокої заклопотаності”. В офіційному документі посольства США в Україні чітко вказується країна-агресор, що виводить україно-російський конфлікт на новий щабель, коли на рівні американських дипломатів згадуються саме російська агресія і конкретний факт заподіяння шкоди цивільним об’єктам.

Таким чином, дається чіткий сигнал усім країнам і світовій спільноті: Росія – країна, яка напала на сусідню державу, що дуже ускладнює становище РФ, яка претендує на роль миротворця в ситуації на Донбасі.

За матеріалами dialog.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я