“Але як ми можемо зрадuтu nрuсязі?” Глава одеського монастuря нaaвідріз відмовuлася nереходuтu до ПЦУ

0

Ігуменя Шевчик, настоятелька Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря, зазначила, що вона постійно отримує пропозиції перейти до Православної Церкви України (ПЦУ) та скласти присягу на вірність патріарху Варфоломію. Вона вважає цей пресинг «по всій вертикалі УПЦ».

Проте матінка Серафима не може зрадити своїй присязі, особливо після року повномасштабної війни Росії проти України. На її думку, УПЦ присягало на вірність московському патріархату РПЦ, а її лідером є так званий патріарх РПЦ Кирило (Володимир Гундяєв, який є агентом КДБ та ФСБ). Вона відзначає, що Кирило благословив кровопролитну війну проти України, але вертикаль влади УПЦ ніколи не засуджувала його дії та зрадників у своїх лавах.

Митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел отримував ордени та грамоти від Путіна від 2003 по 2013 роки і досі не зрікся їх. У 2018 році він також підписав документ проти Константинопольського Патріарха та автокефалії ПЦУ.

З цих причин, на думку матері Серафими, так званий патріарх Кирило є антихристом у плоті, від якого потрібно не тільки зректися, а й піддати анафемі. Однак представники УПЦ (мп) мовчки замовчують про це та прикриваються іменем Бога.

Загрузка...