Львів теж nовстав протu МП: Без сутuчок не обійшлося, поліція почала вurаняти з xpаму людей. Відео

0

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод 5 квітня повідомив, що громада Свято-Георгіївського Кафедрального собору Львівської єпархії УПЦ МП проголосувала за перехід до Православної церкви України. Тепер він нібито називатиметься на честь Святого Юрія Переможця.

Йдеться про церкву, розташовану на вуліця Бобанича (колишня вулиця Короленка). Про це Холод написав на своїй сторінці у Facebook.

У Львові розгорівся скандал навколо церкви УПЦ МП, яка переходить в ПЦУ: втрутилася поліція. Відео

Водночас Митрополит Львівський і Галицький Філарет (Кучеров) заявив, що релігійною громадою парафії жодних рішень про перехід до ПЦУ не ухвалювалося. Він зазначив, що зранку 5 квітня на територію собору зайшли невідомі люди, заблокували вхід та провели парафіяльні збори.

Філарет заявив, що у них брав участь священник Львівської єпархії ПЦУ під керуванням митрополита Макарія (останній предстоятель Української автокефальної православної церкви).

У Львові розгорівся скандал навколо церкви УПЦ МП, яка переходить в ПЦУ: втрутилася поліція. Відео

«Важливим моментом є те, що ними було зірвано Божественну літургію. Ми бачимо дії священників ПЦУ, яки виходять за межі будь-якого християнського, навіть морального сприйняття. Повідомляємо про те, що релігійною громадою парафії святого великомученика Георгія жодних рішень про перехід до ПЦУ не ухвалювося«, – написав Філарет.

Загрузка...