Блогер : Ось і все. Ми маємо зізнання. Такого навіть Бурба не казав на Шустері. Де зараз твій браслєтік про полонених, Вова?

0
За всім цим базіканням про поганого Бурбу і “спецоперацію Пєті” фігурант визнав: це не Єрмак, а він сам скасував операцію “Авеню”. При чому не відтремінував, не переніс, а свідомо зірвав.
Такого навіть Бурба не казав на Шустері.
Ось і все. Прєступлєніє раскрито.
Ми маємо зізнання.
А оті всі пояснення, що він це зробив, бо Бурба – какашка, можна було б прийняти до уваги. Можна. І що Бурба СБУшник-антимайданщик, і що операцій в своєму житті ніяких не проводив, і що гнав фуфло. Можна було б погодитись. Якби не ключовий момент: 33 бандита у Мінську, яких витягнув Бурба.
Ні, Вова, це ти клоун і промокашка, а не Бурба. Три десятки вбивць – ось вони, у Мінську. Були. Доки ти їх не відпустив, як беркутівців і Цемаха.
Ну а ось це дитяче базікання, що він оберігав пасажирів літака. Це взагалі розраховане на “вєрім, молімся”. Без всяких проблем піднімаєш трубку до Ердогана і арештовуєте бандитів по посадці у Туреччині. Без всякого ризику для пасажирів.
– Ми с Ердоганом ТАКІІІЄ вопроси опсуждаем! – от і обсудив би це питання, якби хотів, промокашка ти криворізька.
Пам’ятаємо ми, які ти вопроси обсуждав. Те саме сцяння в очі, що і нам. Впарював туркам, як ти носиш браслєтік, щоб не забувати про полонених. Але турки на базарні понти самі мастаки, лише поржали з тебе, з дешевки.
Де зараз твій браслєтік про полонених, Вова? Чи був на тобі браслєтік в той день, коли ти зривав операцію по вагнерівцям, яких можна було б виміняти на СОТНІ полонених?
Після сьогоднішнього зізнання фігуранта єдиний йому шлях – на зону. Ми маємо це зробити, щоб цей вже точно не втік.
Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я