Бутусов відреагував на скандал з Кіркоровим: “В Офісі президента з глузду з’їхали”

0

Причетні до зняття санкцій проти російського співака Філіпа Кіркорова люди в Україні зробили кримінальний злочин.

Україна дозволила Філіпу Кіркорову в’їзд на свою територію. Журналіст Юрій Бутосов вважає людей, які прийняли рішення про виключення виконавця з “чорного списку”, порушниками Закону. Особливої ​​цинізму в ситуацію додає, що скандальне рішення прийняли напередодні знакового для країни свята – Дня Конституції.

“Президент Зеленський і лейтенант СБУ Баканов просто виставили всю нашу країну на посміховисько … сам гарант Конституції перекручує основний закон країни і справедливість”, – обурений журналіст.

На його думку, Банкова і СБУ здійснили кримінальний злочин, покарання за яке настане в будь-якому випадку. Однак ця ситуація не обмежиться не тільки внутрішньополітичними процесами. Відкритою залишається тема відносин з іноземними партнерами, для яких подібна поведінка держави є неприйнятним.

“Україна ввела обмеження на відвідування Криму, які сама ж перестала дотримуватися, але вимагає дотримуватися від усього іншого світу! В Офісі президента з глузду з’їхали?” – пише Бутусов.

Він нагадав про дію Закону, який забороняє відвідування тимчасово анексованого півострова поза українською юрисдикцією. Однак для “для друзів і партнерів президента Зеленського і” 95 кварталу “” останнім часом роблять винятки і суспільство не може не помічати цього.

Бутусов закликає “зривати” концерти прихильників окупантів, показавши, що якщо влада дозволяє порушувати закон, то і суспільство може діяти аналогічно.

За матеріалами dialog.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я