Site icon Звістка

«Був хoлoднoкрoвнo зaстрeлeнuй у власній квартирі»: всі ці жoрcтoкi вбuвcтва скоїли всім нам відомі зірки

Якщо людина багата і знаменитий, це не робить його особливим перед законом. Серед зірок є ті, які не просто порушили правила, з їхньої вини загинули люди. Хто ж вони ці вбивці і душогуби? Ви точно такого не очікували …

Ми розуміємо, що в це важко повірити, що Ігор Петренко, красень і улюбленець жінок, може когось убити. Але це правда! Все сталося в 90-х роках, коли хлопцеві було 15-років.

Тоді вони разом з другом вирішили зайняти грошей у одного знайомого, щоб провернути одну угоду.

На той момент гігантську суму в 100 тисяч рублів друзі просто прогуляли і повертати кредитору було нічого.

Ігор з одним не придумали нічого кращого, як вбити свого товариша. Вони холоднокровно застрелили його у власній квартирі. Правди заради, потрібно сказати, що Петренко не тримав зброю, але все ж брав участь у плануванні всієї операції.

Ігоря протримали в слідчому ізоляторі майже рік. Після того як його звільнили, він зайнявся своїм життям. Суд у цій справі відбувся лише через 5 років в 1997 році, тоді Петренко вже вчився на 1 курсі Щепкінского училища. Завдяки позитивним характеристикам від сусідів і з місця навчання, а також після закінчення давності справи, Ігорю дали умовний термін.

Напевно, мало хто знає, але народний улюбленець Леонід Якубович тоже винен у смерті людини.

Леонід Аркадійович в 2001 році збив людину. 30-річний торговець з Киргизії переходив дорогу в недозволеному місці, та ще й був п’яний.

Якубович їхав зі швидкістю 50 км / год, але і цього виявилося достатньо щоб збити людину на смерть.

Через пару місяців над Якубовичем відбувся суд, якій визнав його невинним через відсутність складу злочину.

Михайло Казаков усіма відомий як Ілля Полежайкін з «Татусевих дочок» холоднокровно зарізав свого кривдника. Все сталося в 2005 році, напередодні його 17-річчя. У вуличній бійці Михайло вихопив ніж і зарізав іншого людини.

За словами Казакова, він заступився за свою подругу, яка попросила про допомогу. Пізніше в суді його справу перекваліфікували в зловживання самообороною.

Та й родичі загиблого не мали претензій до Казакову, оскільки він повністю відшкодував їм моральну та матеріальну шкоду.

З жахливим згвалтуванням і вбивством пов’язано ім’я актора с. Його знали по епізоду в серіалі «Реальні пацани». Трагічна історія сталася в Пермі.

До відпочиває компанії, в якій якраз і був Олександр, приєдналася дівчина.

Хлопці весело відпочивали і випивали. Коли прийшов час розходиться по домівках, Килина запропонував провести нову знайому.

По дорозі Олександр почав до неї чіплятися з недвозначними натяками. Отримавши відмову, він згвалтував дівчину, а потім вбив.

Олександра судили. Спочатку він співпрацював зі слідством, визнаючи провину.

Але пізніше він все заперечував. У підсумку, насильник отримав 18 років строго

Ось таке воно зіркове життя популярних людей! А ви що думаєте з цього приводу?

Exit mobile version