Чиновника Харківської Міськради Звільнили За Відпочинку У Ніцці. Той Сам Виклав Фото У Соцмережі

0

Директора департаменту земельних відносин Сергія Колесника звільнили у зв’язкуіз тим,що чиновник опублікував фото відпочинку у Ніцці.

“Директор департаменту земельних відносин Сергій Колесник у такі відповідальні для країни та міста дні вирішив відвідати курортне французьке місто Ніццу й поділитися деталями відпочинку в соцмережах”, – ідеться у повідомленні фракції депутатів від “Європейської солідарності”.

Фракція висунула вимогу до харківської влади перевірити інформацію і, якщо вона підтвердиться, звільнити Колесника.

Мер Харкова Ігор Терехов у коментарі виданню “Думка” сказав, що ще напередодні, 24 серпня, ініціював перевірку факту можливого перебування Колесника за кордоном.

“У мене рішення однозначне. Ця людина не повинна обіймати, якщо підтвердяться факти, таку посаду, яку вона обіймає”, – сказав Терехов.

25 серпня директор департаменту у справах інформації та зв’язків із громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко повідомив агентству “Інтерфакс-Україна”, що Колесника звільнено з посади.

“Він звільнений сьогодні. Звільнений поза всяким зв’язком із заявою “Європейської Солідарності”… Під час війни так себе не ведуть”, – сказав Сидоренко.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я