Дмитро Гордон: Неможу і досі повірити в це: Я задаю собі єдине питання, як могло так статися, що Володимир Олександрович..

0

Відомий український журналіст і телеведучий Дмитро Гордон передбачив серйозне падіння  рейтингу президента Володимира Зеленског про після двох скандалів, що відбулися з депутатами партії “Слуга народу”.

На думку Гордона, поїздка Євгена Шевченка з візитом до самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, а також святкування Миколою Тищенко  дня народження своєї дружини з порушенням норм карантину рикошетом сильно вдарять по підтримці Зеленського.

Фрагмент програми “Час Голованова” на каналі “Україна 24”, де Гордон був запрошеним гостем, був опублікований на  YouTube-каналі журналіста. “Я думаю, що нічого не зроблять з Миколою Тищенко, в результаті чого рейтинг президента просяде. І знаєте, що болить? Що поряд з президентом такі люди. Болить до неможливості, і не можу цю біль в собі погасити.

Я задаю собі питання, як може так статися, що замість того, щоб зібрати кращих з кращих, знову туди потрапляють гірші? Боляче, що самотня людина Володимир Зеленський оточений бовдурами. Рідко серед них трапляються тонкі, грамотні і освічені люди. Вони є, але їх небагато. і самотність президента від того, що їх мало, тільки посилюється “, – заявив Гордон.

Більш того, Зеленський має можливість різко збільшити власний рейтинг, якщо жорстко відреагує на ситуацію і усуне від політики обох депутатів. На думку Гордона, значна частина депутатів від партії “Слуга народу” потрапила під владу тільки завдяки Зеленському, який “на своєму горбу” затягнув їх у велику політику.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я