Дивовижні і зцілюющі властивості верби: чим вона корисна і як може допомогти

0

Верба дуже корисна рослина: вона може допомогти при різних захворюваннях і принести користь там, де люди навіть не підозрюють, інформує uablog.

На Вербну неділю ми йдемо до церкви і святим гілочки верби. Багато потім приходять додому, ставлять їх у воду і бережуть до наступного свята. Але верба може бути корисна не тільки як оберіг будинку від нечистої сили і злих духів, але і надати реальну користь.

Варто сказати, що в деяких країнах, у тому числі і в Україні, вербу називають “печаль-дерево”. Вона здатна не просто “поспівчувати хворобi”, але і зцілити хворого.

Наприклад, якщо зробити ванну з гілками верби, то ця рослина здатна зняти набряки і позбавити від розширення вен. Відвар кори верби може допомогти при захворюваннях гінекологічного характеру.

Більш того, це дивовижна рослина прекрасно допомагає при проблемах з селезінкою і шлунково-кишкового тракту, при ревматичному ураженні суглобів, подагрі і артриті.

Відваром з гілочок верби можна зменшити головний біль. А ранка, яка кровоточить, або ж ясна можуть зажити набагато швидше, якщо турбують місце засипати порошком з кори рослини. Дуже корисна верба і при серцевих проблемах.

Наприклад, вербові сережки можуть надавати тонізуючу дію на діяльність серця. А якщо людину турбують проблеми з колінами, їм можна допомогти сумішшю з вербного порошку.

Загрузка...