Джонсонюк, щойно! “Може досить вже обіцяти, дайте їм вже нарешті обіцяні танки! Треба менше думати про карʼєру Путіна!”: Борис Джонсон закликав західні країни надати Україні всю необхідну зброю

0

Дайте їм танки”: Борис Джонсон закликав західні країни надати Україні бойові броньовані машини для боротьби з Російським ворогом

“Вони можуть перемогти і ми весь час недооцінюємо ефективність тої зброї, яку ми надали. Я ніколи не вірив у те, що ракети будуть настільки ефективними. HIMARS став дуже ефективним”, – сказав експрем’єр Британії на українському сніданку в Давосі.

Він додав, що менше треба думати про карʼєру Путіна, а фокусувати свою увагу на підтримці України.

Усі пророкували операцію! Дідусь позбувся простатиту власноруч
Adenolid

Давно забутий метод знищення простатиту. Запалення зникає за день
Adenolid

Болить спина та стегна? Негайно прочитай це
Пантогор
Про це він заявив на українському сніданку в Давосі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«HIMARS став дуже ефективним. Дайте їм танки! Дайте танки! Ми абсолютно нічого не втрачаємо. І найважливіше – це те, що ми продовжуємо недооцінювати можливість і бажання українців боротися і захищати свою Батьківщину. Ми не зрозуміли спочатку. Ми думали, що вони за дні просто здадуться, але ми маємо допомогти їм перемогти якомога швидше», – наголосив експремʼєр.

Він зауважив, що Захід не повинен думати про карʼєру путіна, а фокусувати свою увагу на тому, щоб підтримувати Україну і надати Президенту Володимиру Зеленському інструменти, які йому потрібні.

«Вони можуть перемогти і ми весь час недооцінюємо ефективність тої зброї, яку ми надали. Я ніколи не вірив у те, що ракети будуть настільки ефективними. HIMARS став дуже ефективним», – сказав Джонсон.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я