Екс-глава СЕС Києва nереїхала дівчину в центрі міста: тепер вона хоче уникнути п0карання

0

У Києві 1 травня на перетині вулиць Саксаганського та Антоновича мешканка Києва Наталія Дика переходила дорогу на зелений сигнал світлофора. На середині дороги її збив і переїхав автомобіль Nissan Juke. При цьому водій зупинилася тільки через 15 метрів після того, як на дорогу вибігли кричущі свідки.

Про це розповіла потерпіла на своїй сторінці в Facebook.

“Завдяки чуду і своїй комплекції, я залишилася жива, а не розчавлена під колесами машини. Від удару і наїзду у мене було вибито п’ять центральних зубів, розірвало ясна, я отримала сильний струс мозку, грижу в хребті, розсічення голови, численні удари, рани, гематоми всього тіла, страшні головні болі і абсолютно неймовірне психологічне потрясіння”, – написала Наталія.

Вона також підкреслила, що страшна подія не дозволяє їй жити нормальним життям. Вона не може вийти одна з дому, не може працювати і її мучать болі.

“Мені вже провели першу складну і тривалу операцію на верхній щелепі і розписали план лікування на кілька місяців вперед з орієнтовною сумою лікування в 400 000 гривень”, – зазначила вона.

При цьому таку суму необхідно заплатити прямо зараз і це тільки стосується зубів.

Вона поскаржилася, що жінка, яка її збила, зв’язалася з нею тільки на 16 день з моменту аварії. Вона перепросила, але зустрітися особисто не захотіла. Крім того, жінка не надала ніякої фінансової допомоги постраждалій дівчині.

“Моєю вбивцею виявилася Козлова Ірина Антонівна, 1947 року народження. Ірина Антонівна 12 років обіймала посаду головного санітарного лікаря міста Києва, а останні роки очолювала СЕС Шевченківського району. Жінка дуже відома і, допускаю, впливова”, – розповіла Наталія.

Після аварії дочка Ірини Козлової запевняла маму постраждалої дівчини, що їх сім’я зробить все, щоб врятувати її і допомогти. Вона також дала контакти свого сина Дмитро, який адвокат, щоб вже з ним розв’язувати всі питання.

“Дмитро переслав моєму татові повідомлення, в якому Ірина Козлова сказала, що сума фінансової компенсації для неї не підйомна і нехай її визначає суд”, – зазначила дівчина.

Відео наїзду на дівчину можна переглянути за цим посиланням.

За словами Наталії, Ірина Козлова далеко не бідна жінка. У неї є 4-кімнатна квартира в центрі Києва в новому будинку. Крім того, жінка володіє паркомісцем і кількома земельними ділянками в Києві на вулиці Лазурній.

При цьому вартість кожної ділянки становить близько 100 тисяч доларів. Онукові та доньці також належать земельні ділянки та нерухомість у столиці.

Ірина та її родичі вже кілька днів не виходять на зв’язок. Наталія думає, що вони намагаються “зам’яти” справу в Голосіївському РУВС і хочуть “опустити” її до адміністративного правопорушення.

“Я прошу вас допомогти надати цю справу широкому розголосу. Таке свавілля просто в голові не вкладається, і має бути негайно припинено, інакше у цієї країни немає майбутнього”, – додала постраждала дівчина.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я