Годину тому! Буде сидіти – Киву підкосило. Бондаренко в істериці – у в’язницю “гнида”, ОПЗЖ трясе. Крах

0

Хто такий Ілля Кива, напевно, прекрасно знає кожен українець. Скандал за скандалом – десертація, образи журналістів, насильство, бійки, пікантні скандали, скликання тітушок за 250 гривень та інші. Але повз увагу суспільства пройшло останнє інтерв’ю цього унікума, і не аби кому, а самій скандальній регіоналці Олені Бондаренко!

Так що ж він їй сказав? Радикально змінив свій політичний вектор Ілля Кива в останньому інтерв’ю.

А зазначив він наступне. Протести на Майдані розвивалися за чітко налагодженою схемою.

Політик, який зараз в складі в партії ОПЗЖ, сім років тому сам брав активну участь в протестах на Майдані. Проте через сім років він дав оцінку тим подіям, але очевидно що вже зовсім з іншої проросійської, проплаченої сторони.

“Весь Майдан розвивався по чітко налагодженій програмі: коли потрібно було підняти градус, когось убивали, коли потрібно було виграти час, попускали, і ти пам’ятаєш ось ці хвилі, а я просто в цих хвилях брав участь … Я своїм життям готовий був віддати “, – згадав Ківа події 2013-2014 рр., які відбувалися в Києві.

Політик, який брав участь в протестах, уточнив:

“Народний гнів – це все контролюється. Знаєш, як я називаю? Контрольований хаос. Ось що сьогодні відбувається з моєю країною. І слава богу, що я піднявся і побачив. І зміг по-іншому оцінити ті процеси, в яких я брав участь ” – додав він.

Варто підкреслити, що ще у 2017 році, Кива звертався до Бондаренко, зовсім в іншому тоні, зазначаючи наступне:

“Я зараз звертаюся до Олени Бондаренко, яка, можливо, змінить своє ставлення до подій, які відбувались і відбуваються в країні. Лєна, подивися цю картину, вона дуже важлива для кожного українця. Якщо ти вважаєш себе українкою, ти зрозумієш, що в нашій країні є ті чоловіки, українці, які будуть охороняти і тебе, коли ти потрапиш у руки Московитів, коли вони тебе почнуть гвалтувати. Я сто відсотків говорю, як чоловік, буду тебе захищати. Хоч в тебе і є свідомість Ватніци, ти народилася на моїй землі, і я тебе вважаю тією жінкою, яку я повинен захищати “, – сказав Ківа.

То як це Ватніца стала для Киви авторитетом та інтервюєром тепер? Хоча що взяти із людини, яка двох слів до купи зв’язати не може, або ж зв’язує їх за гроші.

До слова, після Майдану Кива знаходився в складі «Правого сектора» і тісно спілкувався з Геращенко, Білецьким, Ярошем. При цьому він популяризував сайт «Миротворець». Зараз же політик перебуває по інший бік барикад.

На питання, істерички Бондаренко, чи є у нього почуття провини перед людьми зі списку «Миротворець», Кива без зволікань відповів, що йому соромно.

– Поки при владі перебувають такі люди, як Геращенко, сайт не закриють. Я розумію, що це порушення прав людини. І мені неприємно, що я був частиною цього процесу, – підкреслив він.

При цьому Кива зазначив, що натиснути на людей при владі, щоб змінити ситуацію, – можна, але законного результату не буде.

– Це будуть торги, але не закон, – додав цей народний обранець.

А ви за сайт Миротворець чи ні? Ми однозначно так. І як зазначав сам Рабінович декілька днів тому : “Гнида, буде сидіти”, киваючи в сторону Потураєва. Ой, здається нам ” нешановне” ОПЗЖ, що можливо згодом сидіти будуть саме представники вашої політичної сили.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я