Гозман: Щойно мені з секретних джерел стало відомо що вибори в Держдуму – 2021 будуть останніми, Путіну все важче

0

Леонід Гозман вважає, що російська влада може відмовитися від виборів в принципі, тому що голосування проходить все важче для Кремля.

Вибори в нижню палату російського парламенту (Держдуму) 2021 року можуть виявитися останніми при режимі президента РФ Володимира Путіна, оскільки голосування проходить все важче для влади.

Такий прогноз озвучив російський опозиціонер Леонід Гозман в ефірі телеканалу “Прямий”.

“Не виключено, що ці вибори останні, влада відмовиться від цього дивного для неї ритуалу. Справа в тому, що вибори проходять дедалі важче для влади, суспільство вчиться протистояти владі і робить це все більш ефективно: рейтинги головної партії” Єдиної Росії “, як і самого президента, нестримно йдуть вниз, і ніякими подачками пенсіонерам це падіння зупинити не вдається. Щоб залишитися на плаву, владі доводиться вводити все нові обмеження – на агітацію, на спостереження, на контроль, доводиться постійно розширювати власні і без того чималі можливості для фальсифікацій “, – заявив політик.

Серед нововведень, спрямованих на фальсифікацію підсумків голосування, опозиціонер зазначив твердження багатоденного голосування, а також відключення камер на виборчих дільницях.

“Вибори не тільки дедалі важче контролювати, вони суперечать самій суті нашої системи. У нас не можуть вибрати нікого, крім Путіна”, – підкреслив Гозман.

За матеріалами dialog.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я