Гриценко: Сьогодні зранку мені дзвонять, пишуть, питають: коли почнеться вiйна? Моя відповідь дуже проста..

0

В очікуванні вiйни, вгамуймо тривогу і заспокоймося! Психоз і паніка продовжують наростати. Хтось уже пакує тривожні валізи і шукає хатинку в селі куди подалі, щоб сховатися. Хто багатший, уже виймає гроші з банку і переводить закордон чи пакує готівкою валюту в дорогу далеку. Хтось поповнює запаси палива і дров, ліків і продуктів.

Щодня, залякуючи одне одного, віялом поширюються апокаліптичні сценарії наступу Путіна і війни на всій території України. Дзвонять, пишуть, питають: коли почнеться війна? Моя відповідь: вгамуймо свою тривогу, заспокоймося, ніякого широкомасштабного наступу Путіна — не буде.

Іде гра нервів, перевірка на міцність і силу духу. Ідуть торги, високі геополітичні. Так, усе це навколо нас і про нас також, але не ми там граємо першу скрипку, і не другу, й не третю.

Іде пошук слабкої ланки, яка не витримає і здасться першою. Багато хто спонукатиме здатися нас, Україну, дотискаючи під страхом нової війни до «имплементации Минских соглашений, особого статуса, всеобщей амнистии» та інших хотєлок Путіна, аби зруйнувати нашу країну зсередини і позбавити її права обирати свій курс, без нової війни.

От тут, нам треба вистояти, суспільству і владі треба вистояти. Бо втюхати нам який небудь Мінськ-3 разом із вороже налаштованим до України і вже переважно з російськими паспортами ОРДЛО — таке можливо, але лише якщо ми дозволимо ворогу себе залякати.

І провокації й локальні загострення на фронті можливі. Тож спокою і душевних сил нам з Вами і українським солдатам, а українській владі — витримати зовнішній тиск і не дозволити зробити Україну найслабшою ланкою у цій нервовій і напруженій глобальній грі!

Анатолій Гриценко

Важливо! Думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я