Холостяк оголосив свою обраницю і зробив пропозицію: “весільні” фото пари

0

Реаліті “Холостяк-11” у дванадцятому, фінальному випуску завершилося для головного героя романтичного проекту Михайла Заливаки набуттям своєї другої половинки – нею стала 29-річна Ганна Богдан. Саме вона остаточно підкорила серце харківського бізнесмена і стала переможницею шоу.

У заключній серії цієї телеїсторії пошуку любові Михайло на побаченнях з Анею, Розалі Номбре та Юлією (Зайкою) Бельченко, яка повернулася в проект, нарешті визначився з вибором.

Холостяк зробив зізнання і вручив обручку обраниці – вже своїй нареченій.

Пара показала миле “весільне” фото, на якому Анна в пишній вінчальній сукні ніжно обіймає нареченого на тлі нічного міського пейзажу в Дубаї.

Холостяк оголосив свою обраницю і зробив пропозицію: "весільні" фото пари

“Холостяк” Михайло Заливако і його обраниця Анна Богдан (фото: facebook.com/TheBachelorUa)

Колишня дружина екс-глави офісу президента Андрія Богдана, турагент Анна прокоментувала у своєму Instagram закінчення реаліті та наголосила, що в коханні немає тих, хто виграв та програв.

“Ми знайшли один одного. І це головне. Ти мій. А я твоя”, – написала дівчина.

Холостяк оголосив свою обраницю і зробив пропозицію: "весільні" фото пари

Михайло Заливако та Анна Богдан за підсумками фінального випуску реаліті Холостяк 2021 (фото: instagram.com/hannastorozhuk)

Михайло зізнався, що при виборі у фіналі проекту переможниці повністю віддався почуттям.

“Мій улюблений вираз “мізки пака!” Мені було абсолютно все одно які “за” чи “проти” видавав мій мозок”, – написав Холостяк в Instagram.

Заливако, описуючи свою обраницю, зазначив, що дівчина його смішить, надихає і збуджує, в її очах “саме той вогонь який потрібен мені як чоловікові”.

Говорячи про завершення романтичного проекту він також додав, що це закінчення однієї історії, та початок іншої.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я