Хто може офіційно не платити за доставку природнього газу: сьогодні прийшло пояснення від експертів

0

У середньому в Україні доставка (розподіл) газу подорожчала на 3,9%. Але для кожного окремого облгазу розмір тарифу визначається окремо.

Про це пише “ГазПравда”, передає Час Пік.

Сума у ​​платіжці за розподіл газу залежить від обсягів спожитого палива.

Якщо споживач не користується газовим котлом, тоді йому варто звернутися до свого Оператора ГРМ із заявою про відключення газового котла, та змінити категорію споживання у договорі про розподіл газу (наприклад, на “для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі”) ).

Проте слід звернути увагу, що зміна групи споживання вплине на нарахування за розподіл лише на майбутні періоди (тобто з 1 січня наступного року). Розраховані обсяги за минулий період залишаться на рівні чинної на той період групи споживання.

Плата за розподіл газу не нараховується лише тим домогосподарствам, яким офіційно було припинено постачання (розподіл) газу, що підтверджується відповідним Актом припинення газопостачання.

Якщо споживач не бажає платити за розподіл газу, йому необхідно звернутися до свого Оператора ГРМ та написати заяву про припинення постачання (розподілу) газу із розірванням договору про розподіл газу. Але в разі потреби відновлення газопостачання доведеться здійснити оплату за його підключення.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я