Комаровський – Гордону: Признаюсь, ми з тобою двоє лоханулися, і 73% людей лоханулися

0

Український лікар-педіатр і телеведучий Євген Комаровський в інтерв’ю засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону назвав помилкою рішення публічно підтримати Володимира Зеленського на виборах 2019 року.

Він вважає, що Зеленський, за якого голосували на виборах, та Зеленський зразка 2021 року – це дві різні людини.

“Я не розумію, що має статися з чоловіком, щоб він навіть задумався над тим, щоб порушити обіцянку, яку він дав мільйонам людей. Якщо ти сказав: “Я йду на один строк”… Але ж ми зараз бачимо, що явно зачищають інформаційне поле [під вибори], що з’ясовують стосунки з усіма, хто тільки дзявкнув… Це ж очевидні речі. Це неправильно”, – сказав Комаровський.

На його думку, публічні люди, які підтримували Зеленського, мають зібратися та висловити свою думку стосовно того, що відбувається.

“Якщо 73% населення обирають і помиляються – отже, є фундаментальна помилка в алгоритмах ухвалення рішень. І нам, людям публічним, які вміють розмовляти, вміють пояснювати, вміють розповідати, треба не критикувати просто так, а зібратися, можливо, всім разом і дати рекомендації людям, щоб такого ніколи не повторилося. Ми не маємо права ніколи більше обрати президента без списку команди. Ніколи більше!” – переконаний лікар.

На його думку, обираючи президента, люди мають також обирати команду, ідеї та план.

“Так команди ж [у Зеленського] не було”, – відреагував Гордон.

“Так це і була наша з тобою дурна помилка. Ми з тобою лоханулися, і 73% [виборців, які підтримали Зеленського] так само лоханулися. Тому що нам було важливо, щоб це не була команда [п’ятого президента Петра] Порошенка. Ми лохи. Реальні. Я почуваюся винуватим. Але у мене не було вибору на той момент. Не було. Ситуація була така: у тебе є два гриби. Цей гриб має назву мухомор, а цей гриб – незрозуміло який. Він їстівний чи неїстівний? Я вибрав незрозуміло що. Такою була логіка. Але логіка не спрацювала”, – вважає Комаровський.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я