“Крик душі”: Ракетні удари по російських містах неминучі – військовий аналітик

0

Військовий аналітик Ігаль Левін відреагував на заяву посла РФ у США Анатолія Антонова, як вважає російський посол передача Укарїні далекобійної зброї є неприпустимою, тому що в українських захисників з’явиться можливість наносити удари по містам РФ.

Як інформує Око Карпат, думкою поділився Ігаль Левін.

“Посол РФ у США Анатолій Антонов назвав передачу Україні далекобійних систем M270 MLRS та HIMARS неприпустимим. Він вважає, що у ЗСУ з’явиться можливість завдавати ударів по російських містах.

Ужооос який. Як страшно. Ні війні! А взагалі дуже зворушливо. Я нагадаю, що перший удар по Берліну був здійснений поляками ще восени 1939 року, потім англійцями в 1940 і вже радянським союзом влітку в 1941. Німці вживали заходів, але не обурювалися. Тому що їм було очевидно, що війна – це не гра в одні ворота. Коли ти б’єш, то вдарити можуть і тебе у відповідь.

Росіяни – як маленькі діти. Вони думають, що можна знищувати міста та проводити геноцид, але при цьому залишатися безкарними. Та навіть будь-який гопник знає, що коли бичиш на вулиці, завжди може прилетіти назад. А тут неприпустимим вони це вважають бл*дь.

Бо це не лише цей посол. Я часто бачу позицію від росіян, що, мовляв, так, війна в Україні це звичайно погано, але бомбити міста Росії? Вбивати російських людей? Наносити аж цілі удари. Аж по цілих містах, аж у цілій Росії. Поки що цілою…” – пише Ігаль Левін.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я