Ляшко, Гончаренко і Луценко в прямому ефірі “рoздяглu” Зeлeнcькoгo повністю, аж до самої білизни (відео)

0

З віртуального зображення президента зникала частина одягу після кожного негативної відповіді на питання про виконане передвиборну обіцянку. Нардеп фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко, екс-нардеп Олег Ляшко і колишній генпрокурор України Юрій Луценко в ефірі ток-шоу «Прямим текстом з Луценком» на «5 каналі» віртуально «роздягли» президента України Володимира Зеленського.

Відповідне  відео  опублікували в YouTube 23 квітня. Сюжет розвивався наступним чином: Луценко називав Гончаренко і Ляшко різні передвиборні обіцянки Зеленського, і після кожного негативної відповіді на зображенні президента зникала частина одягу.

Коли на віртуальному президентові залишалися лише шкарпетки і нижню білизну Гончаренко пожартував, що «боїться припустити що далі зникне», на що Луценко заявив: «Не бійся, ми живемо в цьому шоу вже два роки, міг би і звикнути вже».

Після останнього негативної відповіді про чергове невиконану обіцянку перед Зеленським виник рояль, що, мабуть, повинно було нагадати глядачам про відомого номері «Вечірнього кварталу» .Ляшко і Гончаренко «роздягають» Зеленськогоhttps:

А що ви думаєте з цього приводу? Напишіть нам свою думку в коментарях. Для нас це дуже важливо

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я