Ляшко: в мене погані новини, хочу звернутись до тих хто вже перехворів коpоною, у вас зараз в 11 разів вищий шанс захворіти знову!” Але не всі медики згодні з міністром

0

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко у прямому ефірі заявив, що у людей, які вже перенесли кoвiд в 11 разів збільшуються шанси знову захворіти на C0VlD-l9. З ним категорично не погодились лікарі.

Про вразливість до кoвiдy людей, які вже на нього перехворіли, міністр розповів у ток-шоу “Право на владу”. За словами Ляшка, перенесена хвороба всупереч поширеній думці не лише не захищає людину від зараження у майбутньому, а й навіть збільшує такі ризики.

Міністр, посилаючись на статистику, заявив, що вдруге людина може хворіти набагато важче і навіть поmерти.

“Статистика чітко підтверджує, що у людини, яка вже перехворіла на C0VlD-l9, в 11 разів більше шансів захворіти, і хвороба може протікати важко, призводити до летальних наслідків”, – заявив Ляшко в прямому ефірі, додавши, що альтернативи вaкцuнaцiї поки немає.

Проте з такою інформацією не погоджуються українські медики. Зокрема, головний лікар однієї з львівських приватних клінік Тарас Жиравецький, коментуючи слова міністра, зазначив, що не знає, де Віктор Ляшко взяв такі дані.

“Не знаю, з якої статті це взято. Можливо, наші українські вчені щось дослідили. Просто ми лікарі, які у темі кoвiдa, не розуміємо, звідки у міністра такі дані”, – цитує слова медика видання Telegraf.

Жировецький припустив, що, можливо, міністр через хвилювання у прямому ефірі просто переплутав інформацію.

Слід зазначити, що раніше американські вчені заявили, що у невaкцuнoвaної людини в 11 разів більше шансів поmерти від кoрoнaвiрyсy. Таких висновків вони дійшли, провівши дослідження, результати якого представили Центри контролю та профілактики захворювань США (CDC). Про це писало видання The Hill.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я