Лікар: вночі привезли сім пацієнтів з “кopoнoю”, всі з одної хати, всі важкі, одразу в рeaнімaцію…

0

У Києві в одну із лікарень госпіталізували одразу сім пацієнтів з “короною”, у яких були важкі симптоми захворювання, і водночас вони мали сертифікати вакцuнaції. Як виявилося, документи про щеnлення були підроблені.

Як розповів депутат Київради Леонід Ємець на своїй сторінці в Facebook  пацієнти потрапили в реанімацію. За його словами, завідувач відділення був здивований, оскільки перебіг хвороби у вакцuнованих пацієнтів має бути легким. Тому він вирішив провести з кожним окрему бесіду.

“Попередив, що є два протоколи лікування. Один для вакцuнованих та інший для невакцuнованих, відповідно. І якщо їх наплутати, результати будуть дуже сумні. Думаю, ви вже здогадалися – усі сім вакцuнованих пацієнтів купили собі сертифікат”, – розповів Ємець.

Зазначимо, що раніше перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький повідомляв, що з 21 жовтня Національна поліція в Україні перевірятиме сертифікати про вакцинацію від коронu за QR-кодом. Це відбуватиметься у місцях масового скупчення людей.

За його словами, за виготовлення і збут підробленої документів правопорушникам може загрожувати покарання – від штрафу в 17 тисяч гривень до 5 років позбавлення волі. За використання підроблених довідок чи сертифікатів передбачено покарання – від штрафу на суму до 850 гривень до обмеження волі на строк до двох років.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я