Люблю тебе, моє сонечко..мама скучила. Дякую за такі короткі 20 років материнського щастя .Присвячується моєму сину-Янголу.

0

Треті роковини …Присвячується моєму сину-Янголу…Євген Хоменко 25.05.1997 – 20.04.2018– Я навчила тебе любити Україну, ти навчив мене її захищати !“В моїй країні вороги лютуютьІ десь на Сході нас боронять нашії сини..Безщадно з ворогом воюють !Вони пішли туди не за звання..заради нас,Щоб ми щоденно зустрічали ранки.Мій СИН там був,Його коротке – МАМ, хто, якщо не Я?!Назавжди в моїй пам’яті застрягло..Прийшов той чорний час,Коли душа його у небо полетілаЛелекою сумною..Боже, як болить !Та біль, що назавжди тепер зі мною – не покине..І кожен мій прожитий день і рік,Зближає з сином нашу зустріч…ТИ в серці моєм, ЛЮБИЙ, НАЗАВЖДИ”Люблю тебе, моє сонечко..мама скучилаДякую за такі короткі 20 років материнського щастяТетяна Звягінцева

, матиВін був “душею компанії”, ніколи не мав недругів і ворогів..!Євгеній Хоменко«Подгон»25 травня 1997 р., м. Вільногірськ, Дніпропетровська область – 20 квітня 2018 р. (помер від поранень).Старший навідник Окремий загін спеціального призначення ”А z oв”, #Східне_ОТО_НГУ.Зазнав важкого осколкового поранення голови внаслідок вибуху снаряду в с. Павлопіль у Приазов’ї.З мобільного шпиталю у стані коми 19 квітня доставлений в лікарню імені Мечникова, м. Дніпро.Лікарі констатували загибель мозку, але намагалися врятувати хлопця, операція тривала 20 годин.Помер вранці 20 квітня.Залишились батьки та брат.22 квітня похований в рідному Вільногірськ.Вічна Память!Царство Небесне захиснику Батьківщини!

Загрузка...