Лишились лічені дні: метеорологи щойно змінили дату – Подивіться, що чекає українців вже за пару днів

0

Примітно, що температурний мінімум в Україні в листопаді досягав – -15…-24 градусів, а в горах було навіть -25…-31 градусів. Також були якось відзначені і найвищі показники- + 16…+ 24 градусів

Залишилися лічені дні: синоптики назвали дату першого снігу в Україні

В Україні очікується перший сніг вже найближчим часом.

Уточнюється, що сніг в країні випаде в листопаді. Відповідну заяву зробив начальник відділу метеорологічних прогнозів Українського гідрометеорологічного центру Владислав Білик, пише “НВ Україна”.

При цьому Білик зазначив, що середня температура і кількість опадів у листопаді не перевищуватимуть норму, а сам місяць він охарактеризував як “не теплий і не холодний”. Метеоролог додав, що сніг випаде в наступному місяці не по всій країні, а в горах, правда коли саме – не уточнив.

Варто відзначити, що, те, що сніг очікується в Україні вже в листопаді, синоптики повідомляли і раніше. Так, наприклад, мокрий сніг у Києві 24 листопада прогнозують синоптики Gismetio. В цілому вже з середини наступного місяця значно похолодає, з 19 листопада вночі буде мінусова температура.

Власне, чого ще можна очікувати від перехідного місяця від осені до зими. До слова, середня місячна температура передбачається на рівні 1-7° тепла, що близько до кліматичної норми. У межах норми буде в жовтні і місячна кількість опадів: 31-61 мм, у гірських районах 64-96 мм.

Примітно, що температурний мінімум в Україні в листопаді досягав – -15…-24 градусів, а в горах було навіть -25…-31 градусів. Також були якось відзначені і найвищі показники, коли температура повітря прогрівалася до +16…+ 24 градусів. Однак цього року так тепло не буде.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я