Матері Протасевича повідомили, що її син у лікарні в критичному стані, вона каже, що він “сердечник”

0

Мати засновника Telegram-каналу Nexta Романа Протасевича заявила, що отримала інформацію про те, що її син потрапив до лікарні у тяжкому стані. Водночас білоруське Міністерство внутрішніх справ стверджує, що з затриманим опозиціонером все гаразд і він в СІЗО.

Про це повідомили телеканал “Белсат” та Telegram-канал МВС Білорусі.

Як розповіла мати опозиціонера Наталія Протасевич, інформацію про те, що Роман потрапив до лікарні з проблемами з серцем, їй передали люди з медичного оточення. На її думку, ця інформація може бути правдою, оскільки Протасевич дійсно має серйозні проблеми з серцем.

“У Романа проблеми з серцем, через це його не взяли до армії. Одного разу він був у передінфарктному стані… Якщо йому там (в СІЗО – ред.) щось зробили, це могло спровокувати інфаркт”, – пояснила мати Протасевича.

Однак білоруське МВС офіційно заявило, що інформація про госпіталізацію Протасевича є неправдивою. Силовики стверджують, що затриманий опозиціонер наразі перебуває в ізоляторі та не скаржиться на стан здоров’я.

“Наразі арештований утримується під вартою в установі “Слідчий ізолятор №1″ в Мінську. Скарг на стан здоров’я в адміністрацію установи від нього не надходило”, – повідомили в МВС.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я