Відомий лікар попередив українців: «Для цієї групи людей штaм «Омiкрон» несе страшну загрозу»

0

Медики продовжують протистояти поширенню штаму «Дeльта», а також готуються до можливого потрапляння в Україну нового штaму «Омiкрон». Лікарі інформують українців про особливості хвороби, яку викликає вірус. Лікар Тарас Жиравецький у своєму Telegram-каналі надав цінні поради щодо дій українців у випадку інфікування.

«Дуже коротко хочу написати про тест на глюкозу при кoвіді, в народі «цукор в крові». Для пацієнтів з цукровим діабетом все зрозуміло, що контролювати рівень глюкози при ковіді потрібно частіше, бажано вранці натще кожен день.

Чому рівень глюкози піднімається при кoвіді? Під час лікування стероїдними гормонами це звичайна побічна дія цих ліків, тому деякі пацієнти навіть потребують введення інсуліну для контролю глюкози. Лікування має призначати ендокринолог.

Є велика група пацієнтів у яких рівень глюкози до кoвіду був в нормі, але під час кoвіду може бути різке зростання рівня глюкози в крові. Найчастіше це пацієнти з метаболічним синдромом та з надлишковою вагою.

Саме тому під час кoвіду бажано виконувати аналіз на глюкозу в динаміці, особливо, якщо ви почали приймати стероїдні гормони (дексаметазон, медрол, солумедрол).

Після кoвіду рівень глюкози часто повертається в таких пацієнтів до норми, але саме цим пацієнтам потрібно вже бути на контролі в лікаря ендокринолога і задуматись про свій спосіб життя»,- ідеться у повідомленні.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я