Мінімум 20 000 грн для лікарів: Зеленський підписав указ, що підвищує зарплати медикам

0

Зеленський підписав указ, згідно з яким зарплата лікарів буде підвищена до 20 000 гривень.

Президент Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким в Україні відбудеться значне підвищення зарплат медичних працівників. Після підписання документа лікарі не можуть отримувати зарплату нижче 20 000 гривень. Зарплата середнього медичного персоналу також будуть збільшена до рівня не менше 13 500 гривень.

Оголошення про збільшення зарплати було приурочено до святкування в Україні Дня медика.

Про це повідомляють інформаційні агентства з посиланням на заяву, опубліковану на сайті ОП.

За словами президента, його Офіс спільно з Кабінетом міністрів і депутатами Верховної Ради працюють над збільшенням зарплат працівників медичної сфери. Глава держави підкреслив, що влада на місцях повинні здійснювати контроль розподілу зарплат в медичних установах і лікарнях, щоб не вийшло так, що “керівники лікарень отримують в місяць 100 000 гривень, а лікарі і медсестри – 6 000 гривень”.

За його словами, влада збільшує розмір окладів лікарів та медичного персоналу, проте необхідно знаходити нові механізми і ресурси, поки розміри зарплати медиків не стануть справедливими. Він також зазначив, що підвищення зарплат є частиною програми, яка збереже лікарів в Україні і утримає їх від еміграції.

За матеріалами .dialog.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я