“Ми не витримаємо, плюнемо на все і підемо”: головний лікар із Рівного емоційно звернувся до українців

0

Головний лікар Рівненської міської лікарні Євген Кучерук емоційно звернувся до українців та закликав вакцинуватися. Він розповів, що через велику кількість COVID-хворих медики надзвичайно втомлені.

Звернення медика опублікував мер Рівного Олександр Третьяк на своїй сторінці у Facebook.

” Жоден хворий, що щепиться, не помер . Я дуже всіх прошу, колеги, зверніть увагу на це. Ми не витримаємо. Плюнемо на все і підемо, залишимо лікарню”, — зазначив Кучерук.

Медик пояснив, що коли у лікарні 340 хворих із COVID-19, щоб їх обслуговувати, потрібно щонайменше 600 осіб.

“Ми просто не витримуємо такого навантаження . Люди повинні допомогти медикам і вакцинуватися ! Адже це єдиний порятунок для всіх нас”, – закликав він.

Кучерук попередив, що своєчасно розпочате лікування у ранній період хвороби рятує життя, запобігає тяжкому перебігу або полегшує симптоми хвороби.

“Повірте, лікування в умовах стаціонару в кризовому стані – це ходіння по краю прірви , навіть за умови, коли у нас достатньо кисню”, – каже головний лікар.

У його лікарні всього від коронавірусу померло 536 осіб і жодна з них не вакцинована.

“Багато людей не звертаються до лікарів, носять хворобу в собі, наражаючи на небезпеку оточуючих і себе часом доводять до стану, коли допомогти вже не можна”, — ділиться спостереженнями Кучерук.

У свою чергу мер Рівного Олександр Третяк додав, що ситуація в місті є настільки критичною, що вже не вистачає санітарів, щоб виносити тіла померлих від COVID-19. За словами мера, головлікар особисто змушений допомагати вивозити померлих, бо не вистачає персоналу.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я