Ми незламні. Окупований Крим – починає навертатись. Подивітсья що там відбувається!!! ПЦУ. Архієпископ Климент.

0

Окупований Крим. ПЦУ. Архієпископ Климент. Незламні. 

Справжні українці. За них варто боротися. Та про них завжди треба пам’ятати. Крим стане українським!

Нагадаємо, Климе́нт (в миру Кущ Павло́ Микола́йович; нар. 9 квітня 1969, Сімферополь) — архієрей Православної церкви України (до 15 грудня 2018 року — УПЦ КП), митрополит Сімферопольський і Кримський.

Під час початку тимчасової окупації Росією Криму 2014 року і Російсько-української війни 2 березня 2014 року став живим щитом на шляху російських окупантів перед українською військовою частиною.

Незважаючи на вкрай складний стан українців в Криму після окупації, продовжує вести служби. В храмі УПЦ КП відключено опалення, а на служби не бояться приходити кілька десятків вірян.

Виступав за звільнення ув’язненого раніше у Росії українського режисера Олега Сенцова та інших українських політв’язнів у Росії.

Намагався два дні попасти до полонених українських моряків в лікарні, які постраждали внаслідок інциденту в Керченській протоці, проте його не пустили

10 грудня 2019 оголосив у Києві біля будівлі Кабміну голодування, вимагаючи забезпечити права релігійної свободи українців у Криму 17 грудня припинив голодування за проханням митрополита Епіфанія

Відео  Айдер Муждабаев

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я