Надовго запам’ятають! Наш фігурист сам підійшов до російських журналістів і задав їм одне цікаве запитання

0

20-річний український фігурист Іван Шмуратко дав ще одне інтерв’ю журналістам російського каналу «МатчТВ», в якому звинуватив їх у розпалюванні скандалу навколо його принципової позиції спілкуватися тільки англійською або українською мовою. Спортсмен дотримується своєї думки та змінювати її не має наміру.

У новому інтерв’ю для «МатчТВ» Шмуратко присоромив російських журналістів, змусивши їх відмовитися їх від російської, і назвав роздування скандалу навколо його мовної позиції хайпожорством.

Шмуратко зазначив, що поважає всіх представників преси та спілкується з ними, адже це невіддільна частина роботи спортсмена. Разом з тим йому дуже неприємно, коли журналіст не поважає його позицію.

Іван Шмуратко принципово відмовляється спілкуватися з пресою російською (GettyImages)

«Ви написали — «українські фігуристи не говорять». Я цього не говорив. Я сказав, що я український фігурист. Я говорю на українській та англійській, тому що тут міжнародна преса, я українець», — уточнив Іван в коментарі представникам росТБ.

Фігурист додав, що не говорити російською на Олімпіаді-2022 йому зручніше і приємніше.

«Я дуже респектую людям, які мене поважають, але коли я бачу у відповідь просто хайпожорство… На мій погляд, це було для того, щоб на мені хайпонути», — резюмував спортсмен.

Іван Шмуратко виступає в чоловічому одиночному катанні. Спортсмен є триразовим чемпіон України та двічі бронзовим призером чемпіонату України.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяТато рiзко зупинив машину і вuгнaв сина на дорогу! Сльози матері не зупинили чоловіка! Тe, що сталося потім, я розкажу своїм дітям…
наступна статтяУвaгa вжe з 1-го травня Україна переходить на облік газу в кіловат-годинах: тепер будете платити за якість