Назар Приходько: Тривожні новини… В НАТО побоюються, що РФ використає міґрантів, які перебувають на території Білорусі, для захоплення Сувальського коридору.

0
Тривожні новини…
В НАТО побоюються, що РФ може використати нелегальних міґрантів, які перебувають на території Білорусі, для захоплення Сувальського коридору.
Про це повідомляє авторитетне видання The Times
Сувальський коридор – це приблизно 115-тикілометрова територія між Польщею та Литвою, яка з‘єднує поки що Білорусь та анексовану Прусію – нині Калінінґрадську область РФ.
В принципі, «прорубування» коридорів – не нова тактика Кремля: варто згадати наміри прокласти сухопутний коридор з ОРДЛО до Криму, або ж з ОРДЛО аж до Придністров‘я.
Власне і під час минулорічної війни в Карабаху, РФ наполягла на тому, аби між залишками провірменського квазіутворення та, власне, Вірменією теж був коридор – Лачінський. Тому, повторюсь, тактика не нова.
Та з Сувальським коридором все складніше:
Річ у тім, що в разі його захоплення, Литва, Латвія та Естонія стануть повністю відрізаними від континентальної Європи, бо з одного боку стоятимуть російсько-білоруські війська, а з іншого – Фінська затока. Фінляндії буде складно оперативно прийти на допомогу, та і у неї 1340 кілометрів спільного з РФ кордону. Плюс вона не в НАТО…
Накопичити війська в Польщі для контратаки проти агресора в Литві, Латвії і Естонії буде також складно, зважаючи на те, що багато країн-союзників захочуть лишити війська на своїй території, щоб мати можливість захистити власні кордони від РФ.
Та власне і сама Польща, зважаючи на обставини, може не схотіти відправляти свою армію на порятунок країн Балтії. Вона може акцентувати на тому, що у неї самої значно довші спільні кордони з Калінінґрадською областю та Білоруссю.
Що в такому випадку робитиме Україна? А нам доведеться повністю розраховувати на власні сили, бо найближчі Друзі, союзники та партнери у регіоні будуть зайняті ВЛАСНОЮ Національною та колективною безпекою. Враховуючи Крим, ОРДЛО, Придністров‘я та Білорусь – буде ой як не просто…
Тому готуємось! Гаряче серце і холодна голова – запорука успіху!
Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я