Ну от і все! Остання надія згасла! Щойно ВРУ 327 депутатів. сказали “ЗА” І тепер скандальновідомuй Резніков йде у відставку офіційно!

0

Верховна Рада України проголосувала за відставку Олексія Резнікова з посади міністра оборони України. Це рішення підтримало 327 народних депутатів України.

Народний депутат України Ярослав Железняк повідомив в Telegram, що Резніков сьогодні в парламенті розповів, що військова допомога Україні досягла 100 млрд доларів.

“За півроку зробити запаси 200 тис бронежилетів, 150 тисяч шоломів. Поставили 1,5 млн зимової форми, 2 млн літньої форми. На озброєння прийнято більше 200 зразків західної зброї”, – цитує Резнікова депутат.

Також міністр повідомив, що прийнято в експлуатацію більше 30 моделей українських дронів. резніков зазначив, що на сьогодні не всі країни НАТО досягли того рівня, на якому зараз Україна.Також повідомив, що “на фініші реформа закупівель” і  Агенція по ресурсному забезпеченню має показати результати у жовтні.

Железняк повідомив, що Резніков закінчив свій виступ словами: “Маю честь”.

Фото Ярослав Железняк
Загрузка...
попередня статтяКраїни Балтії звернулися до України та українців: Ми були б дуже вдячні, якби ви зробили нам цю незначну послугу…
наступна статтяУкpаїнeць: “Мiй pодич як і багатьох з нас живе в Pоciї. Вiн в мeнe i nитає якоcь: “A що ти xочeш вiд Aмepики i Байдeна?!”. Ciв подyмав i кажy…”