nутін до 15 листопада хоче закінчumu війну: Жданов розnовів про nланu Росії

0

Інтернет видання time.vichenews.fun з посиланням на TCH повідомляє

дukтатор nутін хоче до 15 листопада закінчити війну.

nутін мріє, щоб до цього часу Україна капітулювала та погодилась на вимоги Росії.

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов.

“Росія не може зібрати мільйон людей для мобілізації в найкоротші терміни. За моїми оцінками, це триватиме до весни. Вони його збиратимуть. Перші 300 тисяч вони до листопада або до кінця року мобілізують. Хоча Росія чомусь орієнтується на 15 листопада. Є інформація, що нібито до 15 листопада nутін хоче закінчити війну. Але в його розумінні закінчення війни – це коли Україна погодиться на переговори та підпише капітуляцію на умовах РФ. Тобто Україна повинна погодитись з втратою територій, визнати їх російськими та не вступати до НАТО. Це потрібно, щоб дати РФ можливість підготуватись та здійснити повторний напад і окупувати всю Україну”, – сказав військовий експерт.

Жданов наголосив, що Україна на старій радянській зброї змогла переламати хід війни та “перемолоти” професійну російську армію. Тепер ж нас хочуть налякати аматорською армією.

“Ми стало професійною армією західного типу. Підготовка особового складу та зброя відрізняються. А тому ті люди, яких сюди прижене РФ стануть жертвами цієї війни. Чим більше вони людей приженуть, тим більше втрат у них буде”, – наголосив Олег Жданов.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я