Очніться, люди, вас тією вaкцuнaцiєю відволікли від того, що прямо зараз насуваєтьcя на Україну, названа дата

0

Знавці майбутнього і мольфари вважають, що агресивно налаштована Російська Федерація може здійснити масштабне вторгнення на територію України.

Мольфари відомі своїми пророцтвами, які можуть збуватися з дуже чіткою точність. Є дуже багато людей, які прислухаються до прогнозів мольфарів.

Знавці майбутнього вважають, що Росія цілком може напасти на Україну, але точної інформації ніхто дати не може. На їхню думку, війна з Росією може триває ще близько 5 років, але точне закінчення дати вони не можуть передбачити.

Що стосується коронавірусу, то мольфари дають досить позитивні новини. На їхню думку, перемогти коронавірус вдасться вже до 20-х чисел березня, ну, або на початку квітня.

Важливо відзначити, що мольфари розповіли про президента України. Вони висловилися з приводу того, що шостий гарант України швидше за все не буде обраний на другий термін.

Українці, які прочитали цю інформацію, не змусили себе довго чекати і написали чимало коментарів з цього приводу.

“Що можуть “вгадати”, дослівно, що роблять зло. mal- (поганий,злий), far (e) – робити це все з італійського – malfar – робити зло. Бог правильно їх позначив, тільки не всі прагнуть в “освічену” Європу мови знають”, ” ти “макаронник” чи що?при чому тут гра італійських слів?ми в Україні,а у гуцулів мольфари, це знахарі і віщуни.Ось в Сицилії своїй і розповідай про злих діячів”, “Юлій Пащенко на*рена вони потрібні ці мольфари, відьми відуни”, “займалися і краще погодою, вони погоду толком передбачити не можуть”, “самий окатий мальфар(Петруша),передбачав закінчення війни за тиждень.Помилитися.Дуже”, – залишають коментарі користувачі Мережі.

Загрузка...