Одиниці українців знають про цю подію- Я з радістю вам розповідаю, що вже о 4 год. ранку ми…

0

Хочу сказати, що я вражений силою нашої Армії і стратегічним мисленням Залужного. Але найбільше вражений вмінням дотримуватись інформаційної тиші. Я ще вночі знав, що наші на Харківщині серйозно просунулись вперед. Знав, що українське військо вже в Ізюмі. Знав про Куп’янськ і Лиман.

Десь до 4 ранку не міг заснути. Кожних пів години дзвонили побратими і в емоціях розповідали як ми йдемо вперед, як ворог кидає техніку і сотнями здається в полон.

Думаю, на ранок точно хтось дасть цю інформацію, але ні – далі тиша. І це так круто, коли почався потужний контрнаступ, а всі мовчать, бо треба мовчати! Ми вчимось не по днях, а по годинах.

Що стосується самої військової операції, тут можна писати і писати, але хочеться висловитись найпростіше: Україна має першу Армію в світі! Сучасна зброя – це успіх, а вмотивовані, сильні і вірні своїй країні солдати – це перемога!

Єдине, що особисто мене засмутило, що не можу зараз бути там, поряд з тими, кого безмежно поважаю і захоплююсь.

P.s. …

Володимир Парасюк

Загрузка...
попередня статтяЦю новuну чeкала кожна українська сім’я!!! Ізюм здaнuй. ЗС Рociї вigxoдять у “ЛНР” кoлoнaмu, якi oбcmpiлююmь, – вoєнкop РФ
наступна статтяЦe кiнeць, це таки пeрeмoгa! Прямо зараз на кopдoні iз pociєю npopociйcькi cuлu утворuлu кіломеmрові чергu, miкaюmь дo pociї. Алe їх тaм нe чeкaють. Відео