“Отак бaaблo керує coвістью”: Розмовляють двоє військових, чую каже приїхали з фронта трапилась поломка їхнього авто. В трьох мастерских їм відмовили в ремонті, треба записатися бо черга у них

0

Сьогодні натрапив на цю історію і знаєте, чесно кажучи від злості роздирає. Ну як, мож бути настільки продажним, як можна бути настільки бзсовісним? Скільки життя повинна нас вчити? Чи ми починаємо розуміти тільки тоді коли “впечемося”? Дуже шкода!

“Розмовляють в військові формі двоє, чую каже що по справам приїхали в Кропивницький з фронта, трапилась незначна поломка їхнього авто з військовими номера, в трьох мастерских їм відмовили в ремонті, треба записатися бо черга у них, графік не будуть порушувати, взявся часник у себе на подвір’ї підварарити кузов гроші не візьме. Отак бабло керує совістью.”, – пише користувач соцмереж Анатолий Тесля.

Хочеться вірити, що ця історія є черговою видумкою, однак ми повинні пам’ятати, що у світі є мільярди людей і відповідно стільки ж думок, тому така історія може бути навіть дуже правдивою.

Друзі ми повинні, пам’ятати що в цім житті, гроші не самі головні, так можливо зараз світ дійшов до того, що без грошей не мож жити, але ту ціну якою ризикують наші захисники, які зараз зихщають Україну вона безцінна і ніякі гроші її не замінять, хіба що для тих у кого немає ні краплі людяності і совісті.
Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я