«PФ не воpог Європі, а партнер»: з боку нiмецької влaди прoлунали нові скaндальні заяви

0

Прем’єр-міністр Баварії Маркус Зьодер заявив, що Росія не є ворогом Європи та висловився проти санкцій та закриття газопроводу «Північний потік-2» Про це Зьодер заявив у інтерв’ю Frankfurter Allgemeine Zeitung. За його словами, санкції проти Росії є малоефективними.

«Ніхто не може хотіти війни у ​​Європі. При цьому мають шануватись територіальна цілісність та незалежність України відповідно до міжнародного права. Але постійні нові загрози і дедалі жорсткіші санкції проти Росії не можуть бути рішенням.

З одного боку, тому що санкції вже давно малоефективні, а з іншого боку, бо ці нові санкції часто-густо пошкодили б нам аналогічним чином», — сказав Зьодер.

Зокрема, він висловився проти відключення Росії від SWIFT. «Наприклад, виключення Росії із фінансової системи SWIFT. Закриття балтійського газопроводу «Північний потік-2″ або взагалі припинення всіх поставок газу з Росії торкнулося б і нашої країни», — зазначив Зьодер.

Він назвав РФ складним партнером, а не ворогом Європи.

«Росія — це складний партнер, але не ворог Європі, а більшість німців хотіли б стабільних та мирних відносин з Москвою», — запевнив Зьодер.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я