Пішла з життя легенда, неперевершена акторка, народна артистка, вдова актора Андрія Мягкова: фільмографія, чим відома

0

Майже рік тому із життя пішов актор Андрій М’ягков. Буквально кілька хвилин тому пролунала новина про смерть вдови, артистки Анастасії Вознесенської.

Менш ніж рік тому ми проводили Андрія Васильовича в останню путь. Тепер вони знову разом… Московський Художній театр сумує та висловлює співчуття рідним та близьким Анастасії Валентинівни Вознесенської. Про час та місце прощання буде повідомлено пізніше.

Анастасія Вознесенська померла у віці 78 років. Причина смерті актриси не розкривається. У театрі зазначили, що інформацію про час і місце прощання та похорон буде оголошено пізніше.

У середині грудня у неї виявили ковід.

Вознесенська та М’яков прожили разом 58 років.

Анастасія Вознесенська: коротка біографія та творчий шлях

Вознесенська народилася у Москві 1943 року. Навчалася у Школі-студії МХАТ на одному курсі з М’яковим, за нього і вийшла заміж. У 1965 році розпочала кар’єру в «Сучаснику», потім перейшла до МХАТу.

У кіно актриса дебютувала у 1966 році, знявшись у фільмі «Майор Вихор» та зігравши у ньому роль радистки Ані Радіонової.

Серед фільмів за участю Вознесенської також “Гараж” (роль директора ринку), “Вокзал для двох”, “Аварія – дочка мента”.

Звання народної артистки Росії Вознесенської було присвоєно 1997 року.

Андрій М’яков помер 18 лютого минулого року. Актор, відомий за ролями у фільмах «Службовий роман», «Іронія долі, або З легкою парою!», «Жорстокий романс», похований на Троєкурівському цвинтарі в Москві. Відомо, що народний артист УРСР помер від серцевого нападу.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я