додому Без рубрики Почалося! у Москві горuть легендарна телевежа. З’явилося перше відео

Почалося! у Москві горuть легендарна телевежа. З’явилося перше відео

0
У столиці Росії в Москві в неділю, 9 жовтня, спалахнула телевежа. Про це повідомили російські засоби масової пропаганди. Водночас пожежники не виявили спалаху на радіотелевізійній вежі на Дем’яна Бідного в Москві.

Вранці, 8 жовтня, на Кримському мосту, який Путін вважає своїм найбільшим досягненням та гордістю, пролунав потужний вибух, який спровокував масштабну пожежу та руйнування. А у неділю, схоже, естафету після мосту перейняла Москва – там горить телевежа.

Так, у столиці Росії, у Москві, у неділю, 9 жовтня, спалахнула телевізійна вежа. Про те, що радіотелевежа іскрита на північному заході Москви, повідомили самі москвичі.

Йшлося про телевізійну та радіомовну вежу, розташовану на території Жовтневого радіоцентру в Москві.

Таким чином, о 18:17 у оперативну чергову зміну Центру управління в кризових ситуаціях Головного управління МНС Росії по Москві надійшло повідомлення про пожежу за адресою: вул. Дем’яна Бідного, буд. 24.

Однак московські рятувальники, викликані на місце інциденту, заявили, що під час розвідки вони ознак пожежі не виявили.

Інформації щодо постраждалих немає.

«Пожежі насправді не було ніякої. Наші підрозділи справді виїжджали за адресою: вулиця Дем’яна Бідного, 24. Усі перевірили — ознак загоряння немає, — повідомили MSK1 у МНС. — Попередньо, заіскріння було пов’язане з проведенням робіт на вежі», — заявили представники МНС.

Трохи пізніше телеканал «Москва 24» із посиланням на власні джерела повідомив, що радіотелевежу зараз демонтують. Це і стало причиною іскор на ній.

Загрузка...