Польський літак щойно подав сигнал про 3ахоплення і змінив курс: що відомо

0

Можливе захоплення польського літака терористами 20 травня викликало паніку. Це сталося після того, як ЗМІ поширили інформацію про те, що літак ВПС Польщі “був викрадений і прямує на захід, у бік Атлантичного океану”.

Першими про те, що викрадачі “взяли під свій контроль літак” повідомили журналісти видання France News 24 в Twitter. Але пізніше з’явилася інформація, що це може бути частиною військових навчань. Що сталося насправді – читайте в нашому матеріалі нижче.

“Польща. У деяких джерелах згадуються військові навчання в Польщі, викрадення цього літака могло бути елементом цих навчань”, – йдеться в повідомленні.

Фото: у Польщі могли захопити літак (twitter.com/FranceNews24)

Захоплення літака відбулося в дні військових навчань

Зазначимо, що польські збройні сили підтвердили, що на території країни проводяться “тактико-спеціальні навчання” Renegade/Sarex-21. Вони спрямовані на протидію терористичним загрозам з повітря, а також проведення пошуково-рятувальних операцій на суші і на морі.

Навчання почалися ще 17 травня і триватимуть до завтра – 21 травня.

“У ході навчань буде проведено чотири епізоди. Перший стосуватиметься викрадення цивільного літака як можливого засобу терористичного нападу, що становить загрозу національній безпеці”, – йдеться в повідомленні.

Пілот подав спеціальний зашифрований сигнал

Водночас портал OpenSky Network повідомив, що Boeing 737-86X, що належить ВПС Польщі, подав сигнал про захоплення літака.

Пілот відправив диспетчеру спеціальний код 7500, який означає “літак захоплений”. Судячи з інтерактивної карти на сайті порталу, літак пролітає над територією Польщі, неподалік від кордону з Чехією.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я