Понeслось! Вcлід за хаpків’янином, одeсит такoж хоче пеpедати свої землі пiд базу НАТО

0
A US soldier stands in front of a Patriot missile system at a Turkish military base in Gaziantep on February 5, 2013. The United States, Germany and the Netherlands committed to send two missile batteries each and up to 400 soldiers to operate them after Ankara asked for help to bolster its air defences against possible missile attack from Syria. AFP PHOTO / BULENT KILIC (Photo credit should read BULENT KILIC/AFP via Getty Images)

Одеський підприємець, громадський діяч та природозахисник Дем’ян Ганул звернувся з заявою до генерального секретаря Північноатлантичного Альянсу Єнса Столтенберга про бажання передати 5,3 га землі, що перебуває в його приватній власності, під розміщення військової бази НАТО в Кіровоградській області. Як передає Укрінформ, скан заяви Ганул розмістив на своїй сторінці в Фейсбуці.

«Так сталося, що я володію правом власності на більш як 5 гектарів землі у центральній частині України, яку отримав у спадок. У зв’язку з відкритим ринком землі хочу передати вищезгадану ділянку блоку NATO Allied Air Command на безкоштовне довічне користування», — йдеться у документі.

За словами підприємця, який неодноразово обстоював своїми діями інтереси Української держави, «цільове призначення (земельної ділянки – ред.) цілком підходить для розміщення військової бази Альянсу

Нагадаємо, Житель Харківської області запропонував НАТО розмістити на своїй земельній ділянці військову базу. Чоловік висловив готовність передати Альянсу 8,13 га у безкоштовне довічне користування.

Він офіційно зафіксував свою ініціативу, написавши заяву на ім’я генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга. Фото листа було опубліковано у Telegram-каналі «Оперативний ЗСУ».

У листі чоловік уточнив адресу земельної ділянки, яка розташована в одному із сіл області, а також підписав заяву та уточнив дату – 10 січня. Автор поста зазначив, що агресивні дії Росії лише переконують українців у необхідності інтеграції з НАТО.

Схожу тезу нещодавно озвучив і глава МЗС України Дмитро Кулеба, який пояснив, чому сусіди РФ прагнуть вступу до НАТО.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я