Порошенко ж0рстко розкритикував Зеленського: “Два роки були втрачені, Україна платить високу ціну”

0

Народний депутат від “Європейської солідарності”, колишній президент України Петро Порошенко в різкій формі розкритикував дії свого наступника Володимира Зеленського в сфері національної безпеки і оборони, а також зовнішньої політики.

Про це він заявив під час марафону на телеканалах “Еспрессо”, “5-й” і “Прямий”

Екс-глава держави почав з того, що нагадав своєму наступнику про головні функції президента і його конституційних обов’язків. Це, як уже було сказано вище, національна безпека, оборона країни і зовнішня політика.

Порошенко назвав дії Зеленського в цих сферах некомпетентними. Він нагадав усім, як Зеленський два роки тому обіцяв припинити війну: також з вуст Зеленського звучали слова про “світі в очах Путіна” і “просто перестати стріляти”.

“Він говорив, що” треба припинити стріляти “, як ніби українці розв’язали цю війну. З іншого боку, він говорив, що потрібно” просто подивитися в очі Путіну і побачити там мир “. Хочу підкреслити: нічого там, крім крові українців, ви не побачите “, – заявив Порошенко.

Колишній президент розкритикував свого наступника за трансформацію позиції по НАТО: від невступу в Альянс, щоб “не дратувати” Володимира Путіна, до опитування людей через референдум.

“Я хочу сказати, що два роки були втрачені. І Україна зараз платить дуже високу ціну за це невдале навчання некомпетентною команди Володимира Олександровича”, – заявив Петро Порошенко. Він також нагадав своєму наступнику про необхідність роботи над створенням міжнародної коаліції на підтримку України, причому займатися цим потрібно серйозно, а не сповідуючи “авральний принцип” Ворог біля воріт “”.

За матеріалами dialog.ua

Загрузка...