Пyтiн не на жарт пeрeлякaвcя: Щ0йнo відбулась подія, яка пeрeлaмaлa всі плани Кремля і тепер він навіть боїться..

0

Саме для розвалу України Кремль через своїх високопоставлених посередників в Європі пропонує Україні різні варіанти домовленостей по “ДНР / ЛНР”.

Як пише для kasparov.ru російський політолог Андрій Піонтковський, підтвердженням тому стала недавня спроба президента Франції Еммануеля Макрона нав’язати президенту України Володимиру Зеленському так називамие “11 кластерів покрокової реалізації” Мінських угод “”, що по суті є кремлівським сценарієм рішення “проблеми Донбасу “.

На думку Андрія Піонтковського, головна мета Кремля – ​​ліквідувати лінію розмежування, що захищає зараз Україна від шпигунів і різного роду “іхтамнетов”.

“Україна стане відкритим Гуляйполем без тієї лінії розмежування, яку сьогодні захищають підрозділи ЗСУ. Всі розмови про” таких же, як ми, українців “спрямовані на одне: прибрати ВСУ з займаних ними позицій і відкрити орді іхтамнетов … шлях вглиб країни”, – пише політолог.

І зазначає, що зірвані російськими найманцями десятки перемир’я – наслідок бажання Кремля домогтися того, щоб лінія розмежування на Донбасі асоціювалася в українців виключно зі смертю і горем, щоб її скасування було сприйнято з радістю.

Як пише Піонтковський, бажання Росії демонтувати Україну навряд чи ослабне навіть після російсько-американського саміту, під час якого очікується досить крутий розмова між Байденом і Путіним.

А ось хто може перешкодити реалізації цього кремлівського плану, так це сам народ України, який може відправити у політичне (в кращому випадку) небуття ТОП-чиновників, якщо тих змусять підписати “11 кластерів”.

Тому що, починаючи з 2014 року, народ України пройшов такий шлях і знайшов такий досвід, що завоювати і обдурити його вже просто неможливо. Саме з цієї причини Путін так боїться України, зазначає Піонтковський.

“А знаєте, до якої думки я обережно схиляюся, спостерігаючи останні драматичні події? Путін насправді боїться України. Він не посміє на неї напасти. І не зуміє її обдурити з усіма своїми Макронами. Слава Україні!” – підкреслює Піонтковський.

За матеріалами dialog.ua

Загрузка...