Радість перед святом Миколая! Пoвнеe звiльнeння! Вже прямо під самuм Луганськом: ЗСУ nрорвалuсь. Браво хлопці

0

Українська армія зайняла нові позиції у напрямку Кремінної, наближаючись до одного із ключових міст Луганської області.

Підрозділи ЗСУ просунулися ще на 1,5 кілометра у напрямку Кремінної, посівши нові позиції в районі Діброва на Луганщині. Про це пише військовий експерт, координатор групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

Заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов офіційно вже підтвердив успіх ЗСУ. На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Коваленко зазначив, що протягом останнього тижня російські окупанти, використовуючи ресурс підрозділів 20-ї та 41-ї армії ЗС РФ, намагалися здійснювати запеклі наступальні дії в районі Кремінної. Однак замість власного просування росіяни отримали контрудар ЗСУ, які наближаються до Кремінної (18 км від Сєвєродонецька).

Результат? ЗСУ в районі Діброви у напрямку Кремінної просунулися на 1,5 кілометра, не просто посівши нові позиції, а й розширивши навколо населеного пункту оперативне оточення”, – зазначив він.

Коваленко підкреслив, що у спробах наступати росіяни зазнали тяжких втрат і втратили наступальний потенціал. Більше того, тепер окупантам залишається гадати, де саме першим посиплеться їхній фронт: у Кремінній чи Сватовому.

“Тобто протягом останнього тижня, хоча насправді набагато довше, всі ці вищезгадані підрозділи і не тільки вони просто демілітаризувалися в марних наступальних рефлексіях, тим самим ще більше нівелюючи свій оборонний потенціал. І в цій усій чудовій історії поки що без відповіді залишається лише одне питання: який напрямок у РВВ посипається першим: Кремінна чи Сватове?”, – наголосив експерт.

Джерело:korupciya.com

Загрузка...