“Ранок десь 5.30 стою на обочuні чекаю попутнuків на дачу, здалеку їде машина з маленьким маячком, під’їзжає блuжче, бачу надпис “200”, я застuв, сльози самі по собі побіглu”

0

Друзі цінімо кожну мить, яку ми проживаємо адже за це хтось поклав своє життя. Поклав не для того, щоб ми зневірувались, а для того, щоб ми могли свідомо розуміти, що потрібно боротися за свою свободу.

“Ранок десь 5.30 стою на обочині чекаю попутників на дачу, здалеку їде машина з маленьким маячком, під’їзжає ближче, бачу надпис “200”, я застив, сльози самі по собі побігли, дух перехопило, серце стисло. Низький уклін всім захисникам, мертвим і живим. ДЯКУЮ!”, – пише користувачка Фейсбук.

“Сльози не перестають падати, серце крається і питю себе: За що тебе вбили дитино,за що везуть тебе в цій домовині? Віддав ти Життя за те, щоб Вільно в Україні жилося, щоб чобіт чужинський її не топтав. До землі Тобі я вклоняючись Царство Небесне і Вічна всім Пам’ять Героям співаю!”, – коментують користувачі.

Тільки подумати , скільки таких машин вже проїхало по Україні, і коли читаєш новини про розкрадання грошей які повинні були для ЗСУ, десь там в середені роздирає від злості!

Дуже боляче, скільки наших воїнів загинуло захищаючи нашу Україну! Вічна їм пам’ять!

Загрузка...