Особливості POD-систем: відмінності та переваги

0

Вид електронних сигарет, що використовують POD-и замість автомайзера, називаються POD-системами. Такий пристрій складається з картриджа та акумулюяторного блоку. Картридж є одночасно і резервуаром для рідини, і нагрівальним елементом, і випаровуючої камери. Такі електронні сигарети сьогодні досить популярні завдяки їх компактності та простоті користування. Системи не сильно відрізняються від інших вейп пристроїв. різниця полягає лише в кількості пари, що виділяється: в таких POD-системах вона значно менша і нагадує куріння звичайних сигарет.

Особливості та види POD-систем

Особливості

Системи мають більшу концентрацію нікотину, аніж аналогічні електронні сигарети. Прихильниками POD-ів є звичайні курці, яким не потрібна велика кількість пари. З-поміж інших електронних сигарет, такі системи виділяються наступними перевагами:

  • Мобільність;
  • компактність;
  • простота в користуванні;
  • доступна ціна.

Часто POD-системи називають соляними вейпами, адже вони заправлені нікотином на соляній основі. Це вливає на тугість і міцність затяжок. На відміну від інших звичайних сигарет, пара з таких систем не має неприємного запаху для самого курця чи оточуючих.

Види

Всі POD-системи можна розділити на декілька видів:

  • Закриті чи відкриті. Закриті варіанти використовуються як звичайні сигарети. Після закінчення рідини в полах, курці просто міняють їх на інший. не потрібно заправляти чи міняти випарники. Відкриті моделі дозволяють міняти рідину, перезаправляти картриджі. Їх ціна більш доступна, поріняно з закритими, що є значно дорожчими.
  • З регулюванням тяги або без. регулюванням тяги оснащені далеко не всі моделі. В кожеого курця своя сигаретна тяга, а можливість регулювання допоможе отримати схожість зі звичайними сигаретами. Регулятор тяги також може налаштовувати температуру пари і її густину. Тому при виборі Pod системи, така опція відіграє важливу роль і стане перевагою.
  • З регулюванням потужності або без. Така особливість з’явилась досить нещодавно. Буває 2 типи регулювання: тонке налаштування і наперед встановлені режими. останній варіант має середні параметри та ціну. Тонке налаштування робить моделі більш просунутими і дорожчими в ціні.
  • Компактні, де акумулятор не більше 400 мА/г. Компактні системи створені для користування рідиною на соляній основі. Такі варіанти більш міцні, що дозволяє насититись курінням з декількох затяжок. Така висока міцність дозволяє не користуватися подами надто інтенсивно, що означає, що варіанти з акумулятором в 200 мА/г вистачить на весь день. До прикладу, Smok Nord 5 поєднує в собі характеристики компактної системи, але водночас і з потужним акумулятором в 2000 мА/г. Де придбати такі варіанти?

Де придбати?

Інтернет-магазин Sigaretka пропонує клієнтам широкий вибір електронних сигарет, рідин для вейпу, Pod систем, наборів, баків та новинок цієї сфери. В магазині представлені кліромайзери, акумулятори від провідних виробників за доступними цінами. Серед товарів каталогу широкою популярністю користуються Smok Nord 5, GeekVape B100, VooPoo DRAG S PnP-X KIT, Oxva Xlim Pod Kit та багато інших под систем. Всі товари мають необхідні сертифікати якості.

Здійснити замовлення можна на сайті, або, зв’язавшись з менеджерами магазину. Доставка можлива у різні міста України. Самостійно товар можна забрати із пункту самовивозу у Львові, Білій Церкві або в кількох точках у Києві. Детальна інформація про відділення та контактні дані представлена на сайті магазину.

 

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я