Росія готується до масштабного фeйкy у Маріуполі, щоб звинyватити Україну

0

Росія готує провокацію у Маріуполі, щоб звинуватити Україну у вбивсті мирних жителів. У росії вже розроблені сценарії фейків.

Окупанти підготовлють масштабну брехню: хочуть зібрати в одному місці тіла загиблих маріупольців, вбитих самими ж росіянами. Планують представити їх, як” масові жертви від рук українських військ”. Для цього вони почали поширювати брехливі заклили та тези ,що нібито українська армія використовує місцевих жителів, як живий щит.

Надходить дедалі більше інформації про те, що російські пропагандисти готують, так би мовити, “дзеркальну відповідь” на шок усіх нормальних людей від побаченого в Бучі. Збираються так показати жертви в Маріуполі, ніби це не російські військові їх убили, а нібито українські захисники міста.

Таким чином Росія планує відхреститись від відповідальності за вбивста та катування і хоче відволікти увагу міжнародної спільноти від фактів воєнних злочинів військ РФ на Київщині, де після війходу російських сил виявили сотні загиблих цивільних.

Насправді саме російські війська знищують маріупольців та всіх укрїнців з інших областей – ще на початку березня у місті вже були змушені ховати вбитих у братських могилах.

Кремль раніше заявляв, що «категорично відкидає будь-які звинувачення у вбивствах цивільних» в Україні. Росія навіть намагалася скликати засідання Ради безпеки ООН, заявивши про «кричущу провокацію українських радикалів у Бучі». Втім, Рада безпеки ООН відхилила цю ініціативу.

Тож плани окупантів зняти з себе відповідальність за ці вбивства – чергове підтвердження того, що ми воюємо зі справжньою ордою, яка вже настільки заплямувала себе злочинами, що її дешевим фейкам ніхто не повірить.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я