Щоб отримати тuсячу від Зеленського треба встигнути подати зaявку. Шмигаль розповів деталі

0

Щоб отримати тисячу гривень за вакцuнацію до кінця цього року, необхідно встигнути подати відповідну заявку до 29 грудня. Про це під час засідання уряду 9 грудня заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. «Для того, щоб встигнути отримати виплату в першому етапі, треба подати заявку у «Дії» до 29 грудня цього року. Тобто, від 19 до 29 грудня», — сказав Шмигаль.

Очільник Кабміну додав, що вже від наступного тижня у застосунку «Дія» запустять бета-тестування програми «єПідтримка», що передбачає виплати по тисячі гривень вакцuнованим громадянам.

Нагадаємо, раніше прем’єр Денис Шмигаль запевнив, що тисячу гривень від Зеленського отримають усі вакцuновані українці, незалежно від того, коли вони отримували щеплення.

Гроші надходитимуть на спеціальні банківські картки у «Дії». Розрахуватися цими грошима українці зможуть на підприємствах, які відповідають певним МСС-кодам.

Платити комісію за обслуговування картки не потрібно. Крім того, планується відкриття 100 офлайн-центрів підтримки для надання допомоги під час виплати 1000 грн за вакцuнацію.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я