Щойно М0З затвердили новий список професій, для яких вакцинація буде обов’язковою. Наказ вступає в силу вже через місяць

0

В Україні затвердили список професій, для яких вакцинація проти коронавірусу є обов’язковою. Наказ офіційно оприлюднило МОЗ. Однак він набуде чинності не відразу.

Про це повідомляє пресцентр МОЗ

Глава МОЗ Віктор Ляшко в інтерв’ю Слово і діло розповів, за якої умови почнуть щепити від ковіду дітей, чи не зарано говорити про ревакцинацію і коли призначать нового керівника НСЗУ.

Згідно з наказом, зробити щеплення від коронавірусу обов’язково повинні працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

«Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати», – відзначили в міністерстві.

За словами глави МОЗ Віктора Ляшка, наступними цей список поповнять працівники всіх державних установ, організацій та підприємств, соціальні працівники та працівники поштових послуг.

Наказ набуває чинності через місяць з моменту його публікації.

Нагадаємо, у МОН заявили, що вже понад 80% педагогів отримали хоча б одне щеплення від COVID.

Тим часом петиція президенту Володимиру Зеленському про кримінальну відповідальність за примусову вакцинацію набрала понад 25 тисяч підписів.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я