Щойно! Пряме вторгнення – Зеленський не дозволить, будемо захищати. Падіння Путіна – це станеться, крах режиму!

0

Імовірність великого наступу Росії на Україну вкрай мала до того, як відбудуться зустрічі президента РФ з президентом США і президентом України.

Пряме вторгнення російських військ в Україну прискорить падіння режиму Володимира Путіна. Таку думку в ефірі телеканалу OBOZREVATEL висловив російський журналіст і опозиціонер Ігор Яковенко.

За його словами, в Кремлі розглядають можливість великої війни і допускають реалізацію такого сценарію. “Війна є нормальним станом Путіна. Він хоче воювати, так чи інакше”, – зауважив Яковенко.

У цьому контексті він уточнив, що війна з Україною в розумінні першої особи РФ є великим поняттям зі своїми “полюсами”.

“Під словами” війна з Україною “Путін розуміє якийсь протяжний простір, на одному полюсі якого знаходиться повномасштабне вторгнення в Україну, а на іншому полюсі знаходиться ця постійна виснажлива інформаційна, медійна, економічна, гібридна війна, коли просто постійно стріляють”.

За оцінками опозиціонера, повномасштабне вторгнення “Путін в принципі не виключає, але в даний момент він до цього не готовий”.

Яковенко додав, що “пряме вторгнення збройних сил Росії на територію України, швидше за все, прискорить падіння путінського режиму, але ціною дуже великої кількості життів”. “Цього, я думаю, не відбудеться”, – резюмував він.

Раніше, президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю італійській газеті La Repubblica заявив, що Україна готова до будь-яких варіантів розвитку подій на Донбасі.

Гарант зазначив, що країна-агресор розмістила в Криму і поблизу українського кордону близько 80 тисяч військових, до яких треба додати ще 30 тисяч проросійських найманців і військовослужбовців РФ на Донбасі.

“Точно не в інтересах Європи, щоб такий військовий потенціал могли використовувати за прямим призначенням, як цього захоче Москва. Розширення війни може принести тільки нові страждання і проблеми всім, і ніхто не отримає від того користі”, – сказав Зеленський.

Президент України підкреслив, що в будь-якому випадку українці будуть захищатися, як вони роблять це вже восьмий рік поспіль. Однак дії української влади спрямовані на пошуки мирних шляхів вирішення конфлікту і активізацію переговорів, до чого закликають і Росію.

“Не може бути ніякої альтернативи збереженню нашого суверенітету і державної незалежності, тим більше що бойові дії відбуваються на нашій землі, а не на чужій території. Але зараз першочерговий захист – це робити все, щоб не допустити розширення агресії”, – зазначив глава держави.

Зеленський додав, що для цього Україні необхідна максимальна підтримка всіх країн.

Джерело:korupciya.com

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я